Як заздалегідь дізнатися стать майбутньої дитини

Як заздалегідь дізнатися стать майбутньої дитини

Один з головних питань, які цікавлять майбутніх мам: як зрозуміти, хлопчика чи дівчинку чекаєш? Адже стать майбутньої дитини визначить всю його життя, тому хочеться дізнатися його заздалегідь, ще до пологів. І зацікавлені в цьому все, кому не байдужа доля майбутнього малюка: батьки, родичі, близькі люди.

Сучасна діагностична апаратура дозволяє з високим ступенем достовірності встановлювати стать дитини, причому ще на ранніх етапах вагітності. Все, що потрібно зробити, це відвідати профілактичний медогляд і запросити ультразвукове дослідження (УЗД). Це абсолютно безпечно, не завдає шкоди ні майбутньої матері, ні її поки що не народженої малюкові.

З високим ступенем достовірності цей спосіб встановлює стать майбутньої дитини вже після 20-го тижня вагітності. Це означає, що звернутися за послугою можна менше ніж через п'ять місяців, коли до закінчення вагітності пройшло лише трохи більше половини терміну. Точність сучасних методик стала вже настільки високою, що її можна вважати рівною практично ста відсоткам.

Інші методи, крім діагностичних

Як же обходилися наші предки в той час, коли сучасних високих технологій не існувало і в помині? Задіяли найрізноманітніші методики. Серед них, зрозуміло, ключову роль грали прикмети. Завдяки їм ще до того, як починалися пологи, жінка могла дізнатися стать майбутньої дитини. Так як дізнатися, хлопчика чи дівчинку чекаєш, спираючись на власну поведінку та інші чинники?

Чи прийме досить багато, так що можна для початку пригадати основні з них:

 • Якщо шкіра вагітної жінки розгладжується, стає більш гладкою і чи не сяє - швидше за все, народиться хлопчик. Якщо на шкірі, навпаки, стали з'являтися нові зморшки, не варто турбуватися завчасно. Швидше за все, це означає, що скоро народиться прекрасна дівчинка, а її мати відновить колишню привабливість відразу після пологів.
 • Коли жінка вагітна майбутнім чоловіком, в її організмі накопичується більше чоловічих гормонів. Виходячи з цієї прикмети, досить легко пояснити, чому на шкірі стає більше волосків - навіть в тих місцях, де раніше цього не спостерігалося.
 • Інша ознака, по якому пророкують народження хлопчика, це посилений голод майбутньої матері. Жінка їсть все більше, але при цьому відчуття насичення ніяк не настає повноцінно.
 • За раціону жінки в цілому досить легко розрахувати, хто народиться. По крайней мере, в старовину у людей не було з цим проблем. Якщо серед страв переважали м'ясо, солона їжа, сири і гостра їжа - чекали хлопчика. Якщо ставало більше солодощів та інших страв - очікували дівчинку.Іншою ознакою, за яким визначали стать дитини, ставала сторона, на якій дитина вперше ворушився. Тут все було ще простіше. Справа перший раз подавав ознаки життя хлопчик, зліва - дівчинка.
 • Чи не менше допомагала нашим предкам діагностика в тій формі, в якій вона тоді існувала. Наприклад, звертали увагу на холодні ноги жінки як на ознаку того, що у неї народиться хлопчик. Таке ж значення мали набряки і часті судоми в ногах.
 • А ось токсикоз жіночого організму, як прийнято вважати здавна, частіше виникає в тих випадках, коли має народитися дівчинка.

Можливо, зараз хтось готовий вказати, що подібні прикмети спрацьовують не в 100% випадків. Однак потрібно пам'ятати, що за старих часів не могли навіть визначити стать майбутньої дитини по таблиці, як це нерідко роблять зараз. Ніхто не знав про згортання крові, про сполучуваність хромосом і про інші фактори, які відомі сучасним медикам. Люди знаходили ті способи, які їм були доступні, щоб дізнатися, хто народиться.

Як визначити стать майбутньої дитини

На що вказували груди і живіт

Перераховані прикмети - ще далеко не все. За довгі роки у народних цілителів, мудреців і просто у тих, хто збирав людський досвід, накопичилося багато доступних прийме. Багато з них послужили основою для сучасного місячного або астрологічного календаря. До сих пір багато хто впевнений, що ключову роль у визначенні статі майбутньої дитини відіграють саме місяць і сузір'я.

На тлі окремо взятих забобонів набагато переконливішими виглядають прикмети, так чи інакше мають відношення до жіночого організму. Деякі з них безпосередньо пов'язані з грудьми і животом жінки.

 • Груди, як відомо, збільшується під час вагітності у всіх. Однак, коли це відбувалося, уважно стежили за тим, яка з двох грудей починала збільшуватися раніше інший. Якщо права - очікували хлопчика, якщо ліва - дівчинку.
 • Форма грудей також мала неабияке значення. У тих випадках, коли вона залишалася незмінною, не міняла своєї форми, жінці обіцяли народження сина. Якщо ж форма грудей змінювалася - чекали, що народиться дочка.
 • Нарешті, чималу роль грав відтінок ареоли навколо соска. Якщо вона залишалася без змін - це вважалося ознакою того, що народиться дівчинка. Якщо ареола темніла, то очікували народження хлопчика.

Хоча груди безпосередньо пов'язана з жіночою сутністю, не тільки вона встигла зіграти ключову роль у формуванні таких прикмет. Інший характерна ознака пов'язували з животом. Зокрема, мова йде про ту саму смузі, яка з'являється на жіночому животі під час вагітності і згодом проходить. За народною прикметою, якщо така смуга йде через всю площу живота, то народиться хлопчик.Згідно з цим же спостереженню, якщо побачити смугу можна тільки нижче пупка, то народиться дівчинка.

Інша прикмета, пов'язана з животом, заснована на його формі і розташуванні. У тих, хто в майбутньому народить хлопчика, згідно з народним досвіду, живіт розташовується порівняно низько і зберігає гостру форму; у тих, хто з більшою ймовірністю народить дівчинку - знаходиться досить високо і залишається круглим.

Все, що стосується голови, і ще пара прикмет

Сьогодні медичні дослідження просунулися дуже далеко, так що немає необхідності ходити по селах і розпитувати знахарів. Набагато простіше, наприклад, скористатися наявною базою даних і дізнатися передбачуваний стать дитини по таблиці. На це піде пара хвилин, а ступінь впевненості можна вважати досить високою.

Однак і ті спостереження, що століттями накопичувалися в народі, не перестають забувати. Ще кілька прикмет, зокрема, стосуються голови майбутньої матері, причому в буквальному сенсі слова:

 • Згідно накопиченому народного досвіду, жінку зазвичай більше турбують мігрені і головні болі, якщо вона незабаром збирається стати мамою хлопчика.
 • Як і по красі шкірі, по красі волосся можна при бажанні оцінювати стать майбутньої дитини. Якщо волосся сяє і іскряться, то можна з більшою ймовірністю очікувати хлопчика. Якщо ж стан волосся виявляється далеко не кращим, то чекають дівчинку - після її народження мати повертає собі привабливість, включаючи красу волосся.

Самостійно розшукувати кожну з цих прикмет і застосовувати її до себе більше не буде потрібно. Досить просто провести розрахунок по датах і зробити висновок. Подивившись в календар, хто народиться, можна визначити буквально за кілька секунд. І заради цього не потрібно вдаватися до методів народної медицини, вивчати прикмети і відслідковувати, яка з них чому відповідає.

totop