Як вибрати одяг для йоги

Як вибрати одяг для йоги

Удосконалювати спадну собаку або спробувати нову позу рівноваги йоги досить складно, але це стає ще складніше, коли ви возитеся з в'ялим, занадто вузьким або незручним одягом для йоги. Ось чому так важливо придмати дихаючий, еластичний і зручний одяг.

Ваша покупка одягу для йоги будуть залежати значною мірою від особистих переваг, а також від стилю йоги, який ви плануєте практикувати. При будь-якому рівні практики йоги ось що надягти:

  • Дихаючий, гнучкий низ, такий як штани для йоги або шорти
  • Дихаючий, вузький або облягаючий топ, який не буде висіти над вашою головою, коли ви перевернуті.
  • Для жінок - спортивний бюстгальтер, який досить підтримує тип йоги, яку ви практикуєте.

Що шукати в одязі для йоги

Дівчина в одязі для йоги

Багато видів одягу для йоги зроблені з сумішей поліестер-нейлон-спандекс, і зі зрозумілої причини - ці тканини забезпечують правильний баланс комфорту, повітропроникності і гнучкості:

  • Комфорт: немає нічого гіршого, ніж займатися йогою в незручному одязі. Коли ви налаштовуєтеся на своє тіло, ви не хочете фокусуватися на сверблячих швах і бірках, обвислих та занадто вузьких поясах чи тканини, яка пов'язує і натирає.
  • Повітропроникність: в залежності від типу йоги, яку ви практикуєте, ви можете трохи або багато потіти. Особливо, якщо ви сильно потієте, важливо носити дихаючі і вбирають вологу матеріали, щоб вам було прохолодно і комфортно. Майки, сорочки з вирізами і штани для йоги з сітчастими кишенями - все це покращує повітропроникність і вентиляцію. Уникайте бавовни, який утримує вологу, змушує вас почувати себе жарко і сиро, а потім залишає вас схильними до розтирання або охолодженню.
  • Гнучкість: йога включає в себе згинання, розтягнення, зв'язування, випадіння, витягування і катання. Ваша одяг повинен бути в змозі впоратися з цими рухами, а це значить, що він повинен складатися не менше ніж на 15 відсотків зі спандекса.

Що надіти на заняття йогою

Дівчина практикує йогу

Одяг для йоги відноситься до категорії, яку часто називають «спортивним стилем», що означає, що люди тепер носять одяг для йоги не просто як функцію, а як моду. Таким чином, тепер ви знайдете спорядження для йоги з кишенями, сітчастими вирізами, яскравими квітами, дикими візерунками і багатьом іншим. Хоча все це весело, але якщо ви плануєте застосовувати свій одяг для йоги по призначенню, не забувайте приділяти увагу функції: коли ви приміряєте предмети, подумайте над виконанням декількох поз йоги (собака вниз, високий півмісяць і випад - відмінний варіант) у вбиральні або будинку, щоб перевірити гнучкість і комфорт предмета одягу.

Типовий гардероб для йоги включає в себе:

Йога легінси / вільні йога штани

Йога легінси / вільні йога штани: види одягу йоги пропонують кілька стилів йога штанів з різною довжиною і посадкою. Як і у всьому одязі для йоги, шукайте легінси або лосини для йоги (терміни, які використовуються кілька взаємозамінними), які пропонують гарне поєднання повітропроникності, гнучкості і комфорту. Хороші лосіни з нейлону, поліестеру і спандекса - це хороша ставка, так як вони рухаються разом з вами в різних позах, а також вбирають вологу.

Якщо ви турбуєтеся про вправи, при яких потрібно згинанатись та розтягуватись, то штани з високою талією або брюки можуть бути хорошим вибором; вони, як правило, з меншою ймовірністю прослизають під час швидкої тренування або занадто далеко спускаються в перевернутих позах, як собака вниз. Більшість жіночих варіюються від середньої половини до повної ноги в довжину. Вільні брюки можуть бути хорошим варіантом для повільних занять йогою, таких як відновлювальні або інь; як правило, вони не рекомендуються для занять силовими виньясами, оскільки можуть перешкоджати мобільності. Якщо ви вирішили носити вільні брюки для захоплюючих занять йогою, шукайте варіанти, які облягають ногу.

Йога шорти

Йога шорти: деякі бренди роблять чоловічі шорти для йоги з вбудованими вкладишами для комфорту під час гнучкою, еластичною тренування. Крім того, ви можете знайти більш довгі шорти йоги, які доходять до коліна, вони можуть допомогти під час інверсій. Спандекс-шорти для йоги, як правило, орієнтовані на жінок; вони мають тенденцію скакати під час практики і не забезпечують достатнього освітлення в складних позах. Тим не менш, деякі люди вважають, що вони найбільш зручні, коли в них багато тепла і поту, як, наприклад, під час занять гарячої йогою.

Загалом, уникайте занадто тонких і прозорих нижніх частин для йоги, обвислих (звичайне явище в невисоких, занадто вузьких штанях) або зроблені з бавовни. Якщо ви накопичуєте певну кількість тепла в своїй практиці, пам'ятайте, що більш тривале покриття на ваших ногах може бути бонусом для поз балансування рук, так як тканина може допомогти запобігти зісковзуванню ваших спітнілих рук та ніг.

Йога топи і йога сорочки

Йога топи і йога сорочки: незалежно від стилю, більшість йогів воліють носити облягаючі футболки або майки, які щільно облягають стегна і талію. Ця вузька посадка запобігає падіння сорочки над головою під час нахилів вперед. Сорочки, зроблені з дихаючих, впитуючих вологу матеріалів і м'яких швів, також є гарною ідеєю для спітнілих занять; уникайте сверблячих місць і верхівок, які дратують пахви. У багатьох майках для йоги також є спортивні бюстгальтери.

Проведіть пробний урок йоги, нахилившись вперед, щоб торкнутися пальців ніг у роздягальні: сорочка розривається на грудях або падає на голову? Якщо так, обміняйте це на сорочку з більш щільною підгонкою. Як завжди, уникайте бавовни.

Светри / жакети для йоги

Светри / жакети для йоги: Якщо ви плануєте бігати після занять, вам може знадобитися тепле і зручне покриття для йоги, таке як жакет, светр або толстовка. Це може бути особливо корисно взимку після інтенсивних тренувань: додаткові шари можуть запобігти негайний холод, який ви, ймовірно, отримаєте після виходу з теплої кімнати.

Спортивні бюстгальтери

Спортивні бюстгальтери: Ваш вибір спортивного бюстгальтера буде залежати від розміру вашого бюстгальтера і потреб покриття. Загалом, заняття високої інтенсивності, такі як силові віньяса, потребують більшої підтримки, так як ви, ймовірно, будете крутитися і перевертатися (перевертатися догори ногами). Якщо ви плануєте відвідувати заняття з низькою інтенсивністю, такі як інь або відновлююча йога, більш низький рівень підтримки буде працювати дуже добре. Варто відзначити, що багато жінок-йоги носять спортивні бюстгальтери в односталь, без майки або футболки. Деякі сорочки, топи і футболки для йоги поставляються з вже вбудованими бюстгальтерами.

Йога шкарпетки

Йога шкарпетки: Деякі люди воліють носити шкарпетки під час занять йогою, щоб ноги не ковзали по килимку. У більшості шкарпеток йоги є пластмасові сліди на стопах, щоб запобігти ковзанню. Якщо ви не хочете носити шкарпетки в класі, подумайте про покупку нековзного килимка для йоги або використання рушники для йоги поверх вашого існуючого килимка.

Повітропроникна нижня білизна

Повітропроникна нижня білизна: як і в будь-якому спорті, йога включає в себе піт і рух, тому вам потрібно носити білизну, яка дихає, вбирає вологу і не злипаються; купити нижню білизну, яка не дратує і не рухається занадто сильно на вашому тілі, коли ви рухаєтеся в глибокі розтяжки. Деякі люди воліють носити облягаючі штани для йоги без нижньої білизни.

Як доглядати за одягом для йоги

Більшість предметів одягу для йоги будуть поставлятися з інструкціями для прання, але в цілому доброю практикою є вивертати своє спорядження навиворіт і прати його в холодній воді, а потім сушити в пральній машині при повільному темпі протягом короткого циклу. Якщо у вас є час, повісьте своє спорядження, щоб висохнути, замість того, щоб пропустити його через сушарку; підвішування продовжує термін служби вашого одягу. Якщо у вас є одяг яскравого кольору, виперіть його кілька разів окремо на випадок, якщо колір розтікається. Крім того, періть свій одяг для йоги окремо від бавовняних матеріалів, таких як рушники, так як бавовняні волокна мають тенденцію чіплятися за одяг для йоги.

totop