Як правильно пити воду, щоб бути здоровим

Як правильно пити воду, щоб бути здоровим

Вода є джерелом життя. Експерти припускають, що правильна питна вода кожен день необхідна для підтримки здоров'я людини. Так як пити воду, щоб бути здоровим? Давайте розберемося разом

Людське тіло потребує приблизно в 2500 мілілітрах води кожен день, щоб заповнити втрату води від фізіологічних процесів, таких як випаровування шкіри, дихання, кал та сечовипускання. Близько 300 мл надходить з води, що виробляється в процесі обміну речовин, а решта - з їжі та питної води. Згідно з нашими дієтичним рекомендаціям, найбільш доцільно випивати від 6 до 8 склянок води щодня, коли потовиділення невелика, а вологість навколишнього середовища в основному прийнятна. Так званий стакан є одноразовий паперовий стаканчик, який складає близько 200 мл.

Кількість води не включає воду в їжу. Наприклад, овочі й фрукти багаті на воду, а рис та парові булочки також містять воду. Вологість овочів складає більше 90%. Якщо ви їсте 500 г овочів, то це не менше 400 мл води. Вміст води в фруктах становить від 85% до 90%, а половина фруктів також містить близько 200 мл води. Рис містить близько 65% води, а 300 грамів рису можуть забезпечити майже 200 мілілітрів води. Свіже пісне м'ясо, риба й креветки містять близько 70% води, а молоко містить 87% води. 2 рибних м'яса плюс 1 склянка молока також можуть забезпечити більш 200 мл води.

Це в сумі близько 1000 мл. Оскільки з їжі можна отримати близько 1300 мілілітрів води, що залишилися 1200 мілілітрів еквівалентні 6 склянках одноразових паперових стаканчиків, які повинні компенсуватися рідкими напоями. Ось чому 6-8 склянок води рекомендується щодня.

Необходимый объем воды для вашего организма

Необхідний обсяг води для вашого організму

Експерти нагадують про три принципи вживання вои:

 • Пийте хорошу воду. Намагайтеся не пити дистильовану воду, вона надто кисла та може завдати шкоди організму. Особливо для людей зі слабкими нирками. Можна пити мінеральну воду високої якості.
 • Пийте теплу воду. Крижана вода шкідлива для роботи шлунка, питтятеплої води допомагає організму краще засвоювати її.
 • Пийте воду натщесерце. Вода циркулюється безпосередньо через травний тракт й поглинається організмом. Вода натщесерце допомагає запустити метаболічні процеси йзміцнює олрганізм.

Чотири принципи доброї води:

 1. Слабка лужна вода. Значення рН води має бути близько чи трохи вище, ніж значення рН людської крові (значення рН людської крові: 7,35 ~ 7,45) (т. Е. Вода повинна бути слабощелочной.
 2. Активна вода. Вода в природі не існує в формі однієї молекули води (H2O), але утворюється в результаті агрегації декількох молекул води через Н-зв'язок з освітою кластера води, зазвичай відомого як «кластер молекули води». Ця вода легко засвоюється клітинами людини і називається активною водою.
 3. Вік води. Чим довше вік води, тим краще час відновлення води з різних джерел, відновлення річкової води займає 20 днів, води озера - 100 років, а підземних - не менше 300 років.
 4. Аніонна вода. Тобто негативний потенціал води. Тільки негативна потенційна вода може видалити вільні радикали в організмі. (Примітка: вода, яку ми зазвичай п'ємо, в основному позитивно потенційна вода)

Як пити воду?

Как пить воду

Питна вода натщесерце. Пиття, коли ви відчуваєте спрагу, часто може тільки втамувати спрагу й не допомогти. Ефективний спосіб пити воду - пити її натщесерце. Вода буде безпосередньо циркулювати через травний тракт і поглинатися організмом. Питна вода після їжі не так ефективна для здоров'я.

Ті, хто працюють, часто нехтують водою через свої робочі умови, і тут ми нагадуємо, що з часом сечовий міхур та нирки можуть бути пошкоджені, що призведе до болю в спині.

Графік пиття води

График питья воды
 1. Після довгого нічного сну організму починає не вистачати води. Пиття 250 мл води перед пробудженням може допомогти детоксикації нирок та печінки.
 2. Час від ранкового пробудження до офісу завжди дуже напружений, настрій також напружений, і тіло буде зневоднений, тому, коли ви прийдете в офіс, не поспішайте варити каву, а випийте краще чашку води не менше 250 мл.
 3. Під час роботи в приміщенні з кондиціонером ви повинні випити склянку води протягом дня, щоб заповнити втрачену воду, що допоможе розслабити ваше напружене робочий настрій!
 4. Після півгодини ланчу вживання води може посилити травну функцію організму.
 5. Замініть напої, такі як післяобідній чай і кава, склянкою корисної мінеральної води! Можливість освіжити свій розум.
 6. Перш ніж покинути офіс після роботи, випийте ще склянку води, щоб збільшити ситість. Природно, ви не будете переїдати, коли вечеряєте.
 7. Випийте ще склянку води від години до півгодини перед сном! Але не пийте дуже багато, щоб не вплинути негативно на якість сну.

Різні умови навколишнього середовища та різна питна вода

Пейте хорошую воду

Пийте більше води в сухий період при низькій вологості, пийте більше води в особливо спекотній період, і пийте більше води, коли ви потієте під час вправ. Активно поповнюйте водний баланс, перш ніж відчувати спрагу, й не чекайте, коли вас мучить сильна спрага. В цей час вода організму значно втрачається, а втрата води знижує здатність організму перетравлювати й поглинати, виводити з організму екскременти і навіть впливати на розумові здібності та атлетизм.

При нормальних дієтичних умовах здорові люди можуть визначити, чи підходить кількість питної води, спостерігаючи за сечею. Якщо кількість сечі низька, а колір темний, це, як правило, ознака нестачі води. Навпаки, кількість сечі велика, а колір сечі дуже світлий, що говорить про те, що ви можете пити трохи менше води.

totop