Як пожартувати на 1 квітня

Як пожартувати на 1 квітня

Першоквітневий день стає справжнім випробуванням для кмітливості і уважності. Діючи «на випередження», можна вдало розіграти сім'ю, друзів, колег і навіть випадкових перехожих. Особливо якщо знати, як пожартувати на 1 квітня без горезвісної «білої спини».

Розіграші для сім'ї та друзів

Навіть люди, які давно знають один одного, здатні пожартувати несподівано і по-справжньому смішно.

Зубні щітки і клей

Банально? Можливо. Але від того не менш ефективно з року в рік. Якщо зубні щітки стоять в стаканчику або іншої ємності, то достатньо встати раніше за всіх і акуратно приклеїти щітки до денця.

Сонні домочадці, бажаючи почистити зуби, можуть надовго спантеличитися. Від того, наскільки потужним буде клей і наскільки рано виявиться ранок, залежить час, за який людина здогадається, в чому тут справа.

Мило і прозорий лак

Всім, у кого вдома є звичайною шматочок мила для рук, підходить ще один варіант, як пожартувати на перше квітня. Знадобиться теж встати раніше або, навпаки, не лягати довше всіх.

На мило наносять шар прозорого лаку для нігтів і дають висохнути. Зовні мило залишиться тим самим — його можна спокійно покласти в мильницю. Ну а потім залишиться спостерігати за безуспішними спробами домашніх намилити руки.

«Кровава» вода з-під крана

Трохи більш креативний і злегка лякає розіграш. Якщо на крані для води встановлений розсікач, досить намазати цю деталь харчовим барвником. Колір підійде будь-який, але червоний — найбільш ефектний варіант

Більше всіх здивується той, хто першим відкриє кран. Адже замість звичної прозорої рідини поллється «кривава» вода в дусі кращих класичних фільмів жахів.

«Голова в банці»

Теж непоганий розіграш з легким страхітливим ефектом. Так що тут важливо не перестаратися. Наприклад, жарт з «головою в банку» не підходить для зовсім маленьких дітей і для людей у віці.

Ну а суть гранично проста:

 • роздрукувати на водонепроникному аркуші чийсь портрет або випадкове особа з інтернету;
 • у трилітрову банку налити води;
 • акуратно розмістити всередині лист;
 • поставити банку в холодильник.

За рахунок заломлення створюється та сама ілюзія «голови в банку», яка мало кого залишає байдужим.

Прості приколи на 1 квітня

Навіть якщо лінь або просто ніколи морочитися, можна трохи повеселити і домочадців, і себе. Приклади:

 • подати до сніданку «сік» або «газування» у склянках з трубочками, приготувавши у цих ємностях желе;
 • заздалегідь прошити шкарпетки «жертви» ниткою посередині;
 • змінити мелодію на будильнику — на що саме, тут вже кожен вирішує сам.

Головне, звичайно, не перетрудиться, щоб жартівливі «муки» не стали справжньою проблемою. Адже затьмарювати свято сімейною сваркою ні до чого.

Жарти для колег по роботі

Того, хто з обов'язку служби приходить раніше за інших або йде пізніше всіх, надається чимало можливостей. Привітати колег з першим квітня можна дуже оригінальними способами.

Коробка з «особистими речами»

Розіграш існує вже не перший рік, але все одно чудово працює. Ось що потрібно:

 • взяти звичайну коробку і акуратно вирізати у неї дно;
 • коробку поставити на заздалегідь вибране місце;
 • накидати всередину конфетті, пластикових кульок або просто який-небудь дрібної мішури;
 • запечатати коробку таким чином, щоб не можна було відкрити її або заглянути всередину;
 • для залучення уваги написати на коробці що-небудь начебто «Не чіпати», «Особисті речі», «18+» і так далі.

Найвеселіше поставити сюрприз у кабінеті або біля робочого місця колеги, який відрізняється підвищеним інтересом. Тоді залишиться лише чекати характерного звуку «речей», які надходитимуть через відсутнє дно.

Двосторонній скотч (і звичайний теж)

Що може бути цікавого в двосторонньому скотчі? Начебто нічого. Але зате з його допомогою можна приклеїти до столу що завгодно, наприклад пачку стікерів або інший дрібний предмет.

Тим же двостороннім або звичайним одностороннім скотчем раніше приклеювали телефонні трубки. Більш сучасний варіант цієї жарти на 1 квітня — заліпити сенсорне віконце комп'ютерної миші. Деякі довго намагаються зрозуміти, чому курсор перестав відгукуватися.

Головоломка з водою

Вже не така безневинна жарт. Як мінімум, змушує трохи поламати голову. Потрібна прозора ємність начебто банки або склянки. Зробити потрібно наступне:

 • налити всередину води;
 • зверху накрити щільним листом;
 • перевернути і поставити на стіл або іншу гладку, рівну поверхню;
 • різко висмикнути лист, щоб вода не встигла витекти і залишилася всередині.

Той, хто знайде сюрприз, зіткнеться з не настільки вже простий завданням: прибрати джерело загрози і при цьому не залити все навколо.

Ну а в більш жорсткої версії ємність взагалі підбирають непрозору. Нічого не підозрюючи, «жертва» вирішує її підняти і заливаємо все водою.

«Підроблена» купюра

Ще один простий розіграш, який існує стільки ж, скільки і банкомати. Досить під будь-яким приводом дати колезі невелику купюру. Наприклад, повернути борг готівкою, нарікаючи, що додаток не працює.

Ну а сіль жарту в тому, що «жертву» попереджають: купюрою краще розплатитися в магазині, в банкомат її пхати не варто. Потім, перш ніж привітати людину з святом, можна спостерігати, як він шукає на банкноті ознаки «підробки».

Креативні розіграші на перше квітня

Ось лише один із сценаріїв, які дозволяють розіграти багато випадкових людей, причому абсолютно нешкідливо.Підійде для будь-якого міста, де є метро.  Суть дій:

 1. Двоє напарників (умовно Перший і Другий) заходять в будь-яку закусочну за фастфудом і замовляють з собою в пакеті.
 2. Перший і Другий разом спускаються в метро.
 3. Забравши пакет, Перший сідає на найближчий поїзд і їде.  Вийти він повинен на наступній станції.
 4. Другий сідає в наступний поїзд, після чого з упевненим виглядом йде до кнопки зв'язку з машиністом.  Вдає, що скористався їй, і голосно вимовляє: «Будь ласка, гамбургер, картоплю фрі і колу нуль-п'ять».
 5. Потяг доїжджає до станції.  У вагон заходить Перший і зі словами: «Ваше замовлення» - віддає Другому пакет.

Хоч і кажуть, що перше квітня - День дурня, багато жартів вимагають певного майстерності.  Але і ефект від них запам'ятовується надовго.

totop