Як очистити мультиварку

Як очистити мультиварку

Мультиварки відомі як один з найкорисніших кухонних гаджетів на всі часи. Вони - знахідка для зайнятих домашніх кухарів, у яких немає купи часу на приготування їжі, оскільки ви просто додаєте всі інгредієнти, вибираєте опцію й дозволяєте цьому зручному кухонному пристрою робити свою роботу.

Але при тривалому приготуванні мультиварки часто покриваються стійкими плямами від опіків або важко піддаються очищенню покритими кіркою харчовими плямами як на чаші, так і на самому приладі. А оскільки ви не можете точно занурити свій електричний гаджет в воду або покласти його в посудомийну машину, часто ці проблеми ігноруються.

Однак є кілька простих прийомів, як ретельно та безпечно очистити мультиварку. Дотримуйтесь цього корисного керівництва, щоб отримати перевірені поради з очищення мультиварки:

Як часто потрібно чистити мультиварку?

Як часто потрібно чистити мультиварку

Ви завжди повинні чистити внутрішню частину своєї мультиварки після її використання. Фактично, чим раніше ви очистите його після приготування, тим краще, так як розлиті залишки їжі буде важче очистити, чим довше вони будуть там залишатись.

А якщо ви не можете взяти на себе зобов'язання чистити мультиварку після кожного використання, намагайтеся проводити її як мінімум раз на місяць, як показує практичний правило.

Чи безпечно коли-небудь ставити основу мультиварки в воду або мити в посудомийній машині?

Ні. Опускати мультиварку в воду завжди небезпечно. Так як база має електричний компонент, будьте обережні, щоб не допустити контакту з водою, особливо коли вона підключена до мережі, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом. Навіть в відключеному стані вода може пошкодити внутрішні електричні компоненти й привести до припинення роботи мультиварки.

Як найкраще очистити чашу мультиварки?

Чистка чаші мультиварки

Ви можете легко взяти чашу мультиварки й вимити її в посудомийній машині або промити в раковині вручну, використовуючи гарячу мильну воду. Щоб видалити тверду налиплу кірку їжі, залийте гарячою мильною водою та залиште на ніч. Ви також можете додати таблетку для посудомийної машини в воду для додаткового очищення.

Як найкраще очистити внутрішню частину мультиварки?

Чистка внутрішньої частини мультиварки

Є два способи безпечно очистити внутрішню частину мультиварки:

Купуйте засіб для чищення або використовуйте ластик чи мочалку для миття посуду, щоб видалити будь-які плями з металевих внутрішніх поверхонь вашої мультиварки.

Або наповніть розпилювач оцтом й злегка розпорошите його на плями від опіків та жиру. Поки чаша ще волога від оцту, посипте харчовою содою та спостерігайте, як він пузириться й розчиняє присталу їжу або плями. При необхідності повторити. Потім витріть все вологою мочалкою та сухим рушником.

totop