Як грати в настільний теніс

Як грати в настільний теніс

Отже, ви хочете навчитися грі в пінг-понг. Або правильніше було б назвати це настільним тенісом? Чесно кажучи, це дійсно не має значення, вони означають одне і те ж. Назвете ви це настільним тенісом або пінг-понгом, у всіх нас, гравців, є щось спільне, любов до гри, в яку ми граємо. Якщо ви читаєте цю статтю і пінг-понг для вас відносно новий, значить ви знаходитесь в правильному місці.

Зміст

Яке обладнання вам потрібно?

Весла для пінг-понгу

Кульки для пінг-понгу

Столи для пінг-понгу

Інші аксесуари

Початок гри

Як тримати ракетку

Вивчіть основні правила

Як грати в гру

Як подавати м'яч

Деякі інші правила, які потрібно знати

Знайти клуб

Відточити основні навички

Час почати

Яке обладнання вам потрібно?

Як і майже в будь-якому вигляді спорту, ви повинні спочатку придбати обладнання, необхідне для цього. На мою думку, пінг-понг - один з найдешевших видів спорту, а також один із самих веселих. Є тільки три основні речі, які вам, можливо, доведеться придбати, коли справа доходить до гри в пінг-понг.

Весла для пінг-понгу

Весла для пінг-понгу

В настільний теніс грають, ударяючи по м'ячу веслом, яке іноді називають битою, ракеткою або кажаном, в залежності від того, де ви живете. Весло для пінг-понгу складається з чотирьох частин:

 1. Ручка - це та частина весла, яку ви тримаєте. Вона може бути різних розмірів і форм, які можуть вплинути на ваш ігровий процес і підходять для різних стилів гри.
 2. Лезо - лезо ракетки для пінг-понгу є основним корпусом летючої миші і побудовано з використанням декількох шарів дерева (а іноді і вуглецю).
 3. Шар губки - на верхній частині леза знаходиться тонкий шар губки (зазвичай від 1,2 мм до 2,5 мм. Як новачок, вам потрібно шукати весло з більш тонким шаром губки, оскільки це дасть вам більший контроль над м'яч.
 4. Гума - Нарешті, на верхній частині губки знаходиться шар гуми, який фактично стикається з м'ячем. Існують різні види каучуків для різних стилів гри. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з нашим керівництвом по каучукам для настільного тенісу тут.

Весла для пінг-понгу зазвичай розраховані на три різні речі: контроль, обертання і швидкість. Початківцям слід шукати весло з високим рейтингом управління і низьким рейтингом швидкості обертання. По мірі того, як ви покращуєте і покращуєте управління м'ячем, ви можете шукати ракетку з меншим контролем і починати працювати над створенням більшої швидкості обертання з вашими пострілами.

Кульки для пінг-понгу

Кульки для пінг-понгу

Як і в багатьох інших видах спорту для гри в настільний теніс, вам знадобиться м'яч. Кульки для пінг-понгу маленькі, круглі і зроблені з пластику.Стандартний розмір регулювання складає 40 мм, і зазвичай вони бувають двох різних кольорів: білого і оранжевого.

Кульки для пінг-понгу оцінюються за якістю зоряною системою від 1 до 3 зірок. М'ячі з однією зіркою використовуються для розважальної гри, а для офіційного турніру м'яч повинен бути тризірковим.

Столи для пінг-понгу

Столи для пінг-понгу

Столи для пінг-понгу - одне з найдорожчих предметів, яке вам потрібно. Ви можете витратити десь від кількох сотень доларів до кількох тисяч на столи для змагань на найвищому рівні. Якщо ви хочете купити свій власний. Але вам не обов'язково мати свій власний, так як бари і клуби зі столами можна знайти практично скрізь!

Ви також можете отримати стільниці для пінг-понгу, які розташовуються поверх інших столів і дозволяють отримати якість реального столу, не займаючи при цьому багато місця.

Інші аксесуари

Хоча це не обов'язково, щоб почати грати, ви можете захотіти поглянути на деякі інші аксесуари та обладнання для настільного тенісу.

Гарна пара взуття - для початківців більшість спортивних або кедовых черевик будуть працювати нормально, але, коли ви прогрес і граєте більше, вам знадобиться інвестувати в пару взуття, розроблених спеціально для гравців у пінг-понг.

Чохол для весла - летючі миші для настільного тенісу не самі міцні і можуть бути легко пошкоджені водою, пилом і ударами. Ми завжди рекомендуємо брати з собою чохол для настільного тенісу, щоб захистити свою ракетку, коли ви її не використовуєте.

Робот для пінг-понгу - Якщо ви починаєте ставитися до своєї гри більш серйозно і хочете практикуватися ще більше, тоді ви можете купити робота для настільного тенісу, який буде стріляти в вас, щоб ви могли практикувати свої удари.

Початок гри

Тепер, коли у вас є основне обладнання, прийшов час використовувати цей матеріал з користю і повеселитися. Насамперед, як ви тримаєте свою кажана?

Як тримати ракетку

Як тримати ракетку

Перше, що потрібно зробити перед початком гри, це переконатися, що ви тримаєте весло правильно. У настільному тенісі є два основних способи схопити кажана: трясти руку і захопити ручкою. В захоплення кожного є свої плюси і мінуси, але більшість експертів рекомендують, що кращим захопленням для початківців є захоплення рукостискання.

Щоб дізнатися більше про те, як тримати ракетку, ознайомтеся з нашою статтею про те, як тримати ракетку для пінг-понгу, тут.

Вивчіть основні правила

Основні правила важливо знати, коли починаєте. Я знаю, що існує безліч правил для гри в пінг-понг, але вам не потрібно знати їх все прямо зараз. Якщо вам не хочеться читати їх зараз, або вам здається, що ви, ймовірно, забудете про це, ви завжди можете попросити кого-небудь в клубі краще пояснити вам правила під час гри.

Як грати в гру

 • Коли ви та інша людина граєте в набір ігор, це називається «матч». Матч зазвичай складається з трьох кращих з п'яти ігор; так що в підсумку ви можете зіграти десь від трьох до п'яти ігор.
 • Коли два гравці грають в одну гру, виграє той, хто перший набрав 11 очок і випередивши суперника як мінімум на 2 очки.
 • Гравець, який подає першим, зазвичай визначається по-різному в залежності від клубу (деякі вибирають навмання, підкидають монету, б'ють по м'ячу і т. д.).
 • У грі, якщо ви і ваш опонент набираєте 10 очок, це називається «двійка». Двійка - єдиний виняток із правила двох подач. Скажімо, ви тільки що потрапили в свою останню з двох подач, і ви втратили або виграли очко, яке зробило рахунок 10-10. Ви все одно віддаєте м'яч супротивника, щоб він подавав як зазвичай, але він буде подавати тільки один раз.
 • Якщо він виграє це очко, навіть якщо рахунок 11-10, він ще не перемагає. Це буде «перевагою». Вам більше не потрібно знати число, поки ви знаєте, хто попереду.
 • Якщо ви виграєте наступну подачу і вирівнюєте рахунок, це знову буде «двійка». Це продовжується до тих пір, поки хтось не отримає перевагу в два очки і в кінцевому підсумку переможе.
 • Після кожної гри гравці потім міняються сторонами, але подача завжди починається з однієї і тієї ж сторони.

Як подавати м'яч

Як подавати м'яч

Офіційні правила щодо подання заявок від ITTF можуть бути складними, тому ми коротко виклали основні правила, що стосуються подачі в настільному тенісі.

 1. Подача повинна починатися з м'яча у відкритій долоні - це запобігає обертання м'яча гравцями, коли вони її кидають.
 2. М'яч повинен бути кинутий у повітря, як мінімум на 6 дюймів. Це зроблено для того, щоб гравці не могли швидко подати або заховати м'яч, дабыобмануть свого супротивника.
 3. Ви повинні вдарити по м'ячу за кінцевою лінією столу - це повинно перешкодити гравцям підійти дуже близько до сітки перед подачею.
 4. Після того, як ви виконали удар, м'яч повинен відскочити на вашій стороні столу, відскочити через сітку, а потім відскочити в сторону супротивника - ви не можете вдарити його прямо по сітці.

Якщо ви хочете дізнатися більше, у нас є більш довга, більш глибока стаття про різних видах настільного тенісу.

Деякі інші правила, які потрібно знати

Ось деякі правила, які ви можете побачити під час гри. Якщо суперник виконає подачу мача, і він вдарить по краю столу на вашій стороні (навіть якщо він ледь торкнеться столу і піде прямо на підлогу), це буде перевагою вашого опонента.

Крім того, якщо ваші супротивники б'ють по м'ячу, і він потрапляє в сітку (не на подачі), і він все одно переходить на вашу сторону, це їхня перевага, навіть якщо він не відскакує більше дюйма. Подобнымвыстрелам складно протистояти і іноді онибывают смішними, ноявляются частиною гри.

Як тільки ваш час реакції стає досить хорошим, іноді можна завдати удар по цих пострілів.

Ви також повинні дозволити м'ячу відскочити, перш ніж ударити його. Це одне з основныхотличий пінг-понгаот великого тенісу. Якщо ваш противник б'є по м'ячу до того, як він відскочить на його стороні, при этоммяч явноударился быпо столу, в такому случаепротивник втрачає очко.

Скажімо, якщови вдарили по мячуслишком сильно имяч явно виходить з-за столу, а інший гравець все одно відбив, навмисно або випадково, вытеряете очко.

Знайти клуб

Один з кращих способів насолодитися пінг-понгом - це вступити в клуб. Я рекомендую вам спробувати використовувати Інтернет у ваших інтересах. Шукайте найближчий клуб у вашому районі, і якщо у них є номер телефону, спробуйте подзвонити їм і запитати години, коли вони грають.

Більшість клублв мають велику різноманітність ігрових полів. Якщо ви боїтеся, що ви занадто старий або занадто молодий, щоб іти, не турбуйтеся, є багато людей у віці від 10 до 60 років, які грають на регулярній основі (і старші хлопці теж можуть бути дуже хорошими гравцями!) Клуби зазвичай мають велику різноманітність людей, і це відмінний спосіб завести нові знайомства.

Для більшості людей гра в клубах - це один з найшвидших способів поліпшити свої навички за мінімальний час. Зазвичай завжди знайдуться люди, охочі потренуватися з вами, давати поради і підказки, грунтуючись на грі з вами. Деякі з більш досвідчених гравців можуть точно зрозуміти, що ви робите неправильно, і спробувати зробити так, щоб ви стали грати краще.

Іноді клуби проводять турніри або можуть сказати вам, де знаходиться найближчий. Клубні турніри - це дійсно весело, і насправді нічого подібного немає. Люди з усього району, іноді в кількох годинах їзди, поїдуть на ці турніри, щоб пограти. Це дійсно цікаво побачити різні способи гри кожної людини.

У деяких людей будуть божевільні подачі, божевільні хіти або просто гра так, як ви ніколи раніше не бачили. Якщо ви думаєте, що ви досить гарні, ви можете взяти участь в турнірі, але не турбуйтеся, якщо програєте. Як тільки ви знайдете когось, з ким можна попрактикуватися, важливо оволодіти основними навичками, перш ніж переходити до складніших речей.

Відточити основні навички

Перш ніж ви зможете навчитися грати на більш високому рівні навичок, вам потрібно відточити навички, які ви можете використовувати для подальшого розвитку своєї гри. Подібно грі в пінг-понг, вам потрібно навчитися їздити на велосипеді, перш ніж ви навчитеся їздити без рук або робити щось божевільне, наприклад, на одному колесі. Ось чому вивчення двох основних штрихів дуже важливо. Деякі терміни, які люди використовують для опису різних типів прийомов, можуть здатися дуже складними. Це може бути важким для розуміння концепцією, якщо ви дійсно не застосовуєте різні типи прийомов. Отже, зараз давайте почнемо з двох; удар справа і зліва, ще зазвичай називають: накат справа і накат ліворуч.

Удар справа і зліва - це тільки два види влучень, які ви будете використовувати у грі. Кожен постріл буде створювати один з цих типів, деякі з яких більш складні, ніж інші.Якщо ви не знаєте, що означають деякі з цих термінів, дозвольте мені пояснити.  Заради простоти, скажімо, що ви правша.  Удар в удар справа означає, що ви б'єте по м'ячу з правого боку.  Удар зліва направо.  Однак досить складно пояснити деякі з цих позицій словами.

 Мій кращий рада - пошукати навчальні відеоролики про деякі з цих базових навичок.  Концепція удару зліва і справа - основні принципи, які кожен гравець повинен мати можливість наносити удари послідовно, перш ніж переходити до більш складним кидкам.  Якщо у вас є клуб, знайдіть когось, хто готовий допомогти або також потребує деякої тренуванні, і робити кілька вправ, просто вдаряючи взад-вперед або зліва направо.

Час почати

Тепер, коли ви знаєте, як почати, ви можете піти і зробити це.  Хвилювання від гри - це тільки половина задоволення.  Уважно дотримуйтесь порад, які я дав, і ви теж можете поділитися тією ж любов'ю до гри в пінг-понг.

totop