Стрибок з парашутом перший раз

Стрибок з парашутом перший раз

Стрибки з парашутом неймовірно важко описати, але новачки часто повідомляють, що стрибки з парашутом в перший раз не схожі на американські гірки; немає нічого кращого тарзанки; нічого подібного падінню. Вони говорять про те, що стрибки з парашутом схожі на свободу, якої вони ніколи не відчували. І з цим можна погодитися!

Стрибки з парашутом схожі на падіння?

Ні! Ви не відчуєте, що падаєте. Ні на мить! Якщо є спосіб описати це, так це те, що ви відчуєте, що парите над величезним вентилятором. Стрибки з парашутом в основному підтримують ваше тіло, як на матраці з молекул повітря, ніколи не дозволяючи вам відчути, що ви падаєте з-під контролю.

Стрибки з парашутом схожі на американські гірки?

Американські гірки, як правило, доставляють адреналін через відчуття «бабочок в животі». Ви ж розумієте, про що ми говоримо? Момент невагомості, коли машина перетинає край, пауза, потім різке прискорення.

В парашутному спорті це зовсім не так. Причина, по якій стрибок з парашутом не дивує вас цим відчуттям, полягає в тому, що ви починаєте стрибок з літака, який вже рухається з великою швидкістю. Звуження до середньої швидкості вільного падіння - це просто звуження, а не різкий перепад, як на американських гірках.

Чи страшно стрибати з парашутом?

Чи страшно стрибати з парашутом

Так! Без сумніву. Більшість новачків повідомляють, що стрибки з парашутом страшні й доставляють в рівній мірі задоволення з величезною інтенсивністю.

Коли літак летить по злітно-посадковій смузі, ви будете дивитися на своє рішення стрибнути прямо в обличчя. Це точно страшний момент! Це також надихає: ви прийняли рішення бути хоробрим, і, пишаєтеся тим, що ви це робите.

Потім, через кілька хвилин, хтось закричить «двері». І вони відкриються.

Більшість новачків повідомляють, що це найстрашніша частина. Раптом погода зміниться, й буде сильний вітер. Рухаючись до дверей, ви побачите новачків та інструкторів, які стрибають один за одним. Як тільки ви самі доберетеся до дверей, ви виглядаєте з-під ніг і побачите землю на багато тисяч метрів під собою, схожу на красиву карту.

Звідти це вільне падіння. На швидкості 200 км на годину відчуття будуть такими інтенсивними, такими новими й такими неймовірними, що вам доведеться потрудитися, щоб обробити навіть невелику частину. Сказати, що це хвилююче, - значить нічого не сказати; насправді це схоже на переродження. Спогади про перший стрибок з парашутом в тандемі більше схожі на сучасне мистецтво. Так що, зніміть відео й зробіть знімки, так переглядаючи ви зможете згадати відчуття, а також поділиться зі знайомими.

На щастя, чим більше ви стрибаєте, тим простіше стає. З кожним стрибком ваш мозок краще обробляє деталі ... але ніколи стрибок не стає менш захоплюючим! Стрибки з парашутом ніколи не втрачають своєї загадковості і сили.

totop