Запобіжні заходи при використанні підгузників для дітей

Запобіжні заходи при використанні підгузників для дітей

Ваша новонароджена дитина буде мати обмежену діяльність протягом перших декількох місяців, серед яких, сечовипускання і випорожнення буде високо в списку. Часто буде мокре ліжечко, ви повинні бути до цього готові і вжити всі заходи, щоб постіль дитини завжди була сухою і комфортною.

Першим ділом, що багато мам використовують в ці дні - це одноразові підгузники. Але чи безпечно використовувати підгузники для новонародженого?

Безпечний чи памперс для дитини і коли його використовувати?

Чи безпечні памперси для дітей? Це перше питання, відповідь на яке кожна мама хотіла б знати. Насправді, підгузники роблять спеціально безпечними для дитини. Але ви повинні прийняти деякі запобіжні заходи:

 1. Дивитися шкіру малюка при зміні підгузників, щоб перевірити, є висипання чи ні. Деякі діти мають більш чутливу шкіру, ніж інші.
 2. Одноразові підгузники, які вбирають більше рідини, слід використовувати на ніч, коли незручно часто міняти їх. Протягом дня ви можете дотримуватися інших варіантів.
 3. Важливо міняти памперси кожні дві-чотири години. Залишати дитину довше, ніж на цей період небезпечно, так як шкіра малюка пріє і не зовсім дихає, внаслідок можуть з'явиться інфекції або висипання.
 4. Коли дитина покакала, потрібно негайно замінити памперс для підтримки гігієни.
 5. Брати з собою підгузники зручно для подорожей або виїздів на природу, це спростить вам життя і зробить відпочинок більш комфортним, але не забувайте вчасно змінювати та візьміть більше підгузників, в дорозі ви можете десь затриматися.

Пелюшки, тканинні підгузники та одноразові памперси

Пелюшки, тканинні підгузники та одноразові памперси

Є багато людей, які вважали за краще б тканинні пелюшки замість одноразових підгузків. Є багато причин для цього:

 • Тканина використовувалася основний матерів протягом століть і ніколи не поставало питання про її безпеку для дитини, а памперси - це досить недавнє нововведення.
 • Є багато тканинних підгузників, доступних на ринку зараз, з якими легко обходитися.
 • Тканинні підгузники або пелюшки треба часто міняти, щоб дитина не лежала в екскрементах, їх можна прати використовувати повторно, тож вони набагато економічніші, ніж одноразові.
 • Деякі батьки сумніваються на рахунок хімічних речовин, які використовуються для виготовлення підгузників і бояться, що вони можуть викликати проблеми.
 • Багато людей також вважають, що памперси грають роль у затримці привчання до горщика, так як діти сильно звикають носити підгузники.

Поки всі ці пункти діють в певній мірі, але мільйони людей використовують памперси і в результаті не мають жодних проблем. Так що це повністю залежить від вас, який варіант ви хочете використовувати.

Матеріали, які містяться в памперсах

Матеріали, які містяться в памперсах

В той момент, коли добре було б покласти свою дитину в підгузник, важливо знати, з чого вони виготовлені:

 • Поліакрилат натрію. Це полімер, який використовується в ядрі памперса і виступає в якості основного абсорбенту. Він використовувався кілька десятиліть тому в тампонах і викликав синдром токсичного шоку у жінок. Але в памперсі, кількість його змісту є достатньо безпечна, так як він зовні декількома шарами покриваються з іншого матеріалу, щоб запобігти прямий контакт з шкірою дитини. Однак, акрилова кислота (пахуча речовина міститься в памперсах і прокладках), іноді з домішкою поліакрилату натрію, і може викликати роздратування у деяких дітей.
 • Фарба. Хоча більшість барвників є природними і безпечними для шкіри, в деяких випадках вони можуть викликати висипання.
 • Летючі органічні сполуки. Деякі підгузники можуть виділяти сполуки, такі як толуол і ксилол. Вони можуть викликати роздратування.
 • Діоксини. Ці хімічні речовини, які виробляються, коли деревину, яка використовується для виготовлення памперсів, відбілюють хлором. Деякі залишки діоксину, можуть бути залишені на памперсах, але їх занадто мало, щоб бути шкідливими для дитини. Насправді, діоксини, які можуть викликати рак частіше зустрічається в навколишньому середовищі. Chlorine free - шукайте таку помітку на пачці, вона означає, що підгузники відбілювались без хлору.

Використовуйте більш товщі підгузники, в них більше дихаючих засобів.

Тепер, коли ви знаєте із чого складаються підгузники, ви можете прийняти мудре рішення про те, використовувати їх чи ні.

Звинувачення проти підгузників є те, що вони перебувають у безпосередньому контакті з шкірою протягом тривалого часу і виробітку тепла. Простий спосіб уникнути цієї проблеми, часто міняти памперси. Уважно вибирайте підгузники, ви також можете знайти ті, які є екологічно чистими.

Всі статті, розміщені на сайті та які стосуються медичної тематики, не є альтернативою консультації лікаря, а також не вважаються підставою для постановки діагнозу й призначення терапії. Весь контент сайту надано виключно в якості довідкових матеріалів, мета яких – зробити відвідувачів більш обізнаними, проте кожен повинен розуміти, що на підставі розміщених даних неможна діагностувати у себе хвороби і, тим більше, лікувати їх без відома лікаря. Адміністрація сайту та автори матеріалів, розміщених на ньому, не несуть відповідальності за будь-які негативні наслідки, які спричинить за собою самовільне теоретичне та / або практичне застосування наданої інформації.

totop