5 кращих порад для вирощування здорових фруктів

5 кращих порад для вирощування здорових фруктів

Ніхто не заперечує, що доморощені фрукти можуть бути одними з найсмачніших культур в вашому саду, і вони набагато соковитіші й солодші, ніж фрукти, які ви купуєте в продуктовому магазині. Багато садівники проти вирощування фруктових дерев, тому що не хочуть обприскувати їх пестицидами. Але правда в тому, що вам не потрібно обприскувати пестицидами, щоб вирощувати здорові фрукти без шкідників. Щасливий домашній сад можливий без токсинів і починається з глибокого розуміння основ садівництва.

Ось 5 хаков для вирощування здорових фруктів без шкідників

  1. Створіть добрий грунт. Здоровий плід починається зі здорового грунту. Якщо ви знаєте, як влаштувати і підтримувати добрий грунт, ви вже на правильному шляху. Рослинам потрібні поживні речовини. Один з кращих способів поліпшити грунт і створити органічне зміст - це працювати з компостом перед посадкою. Розповсюдьте кілька дюймів органічного компосту на поверхню грунту і потім поверніть це принаймні на 8 дюймів (20 см.).
  2. Забезпечити хороший дренаж. Хороший дренаж необхідний для всіх фруктових дерев. Якщо ваша грунт глина і утримує воду, коріння плодових дерев будуть заболочені, викликаючи як проблеми зі шкідниками, так і кореневі захворювання. Ви можете поліпшити дренаж в будь-якому грунті, добре обробляючи його і працюючи на піску або навіть на дрібному гравії. І чим більше органічного матеріалу ви додасте, тим краще буде ваш дренаж.
  3. Зрозуміти можливих шкідників. Простіше запобігти пошкодженню шкідниками фруктові дерева, якщо заздалегідь знати, які шкідники найбільш ймовірно проникнуть в ваш сад. Кожен регіон має свій власний клімат, який впливає на місцеві захворювання і шкідників. Читайте про шкідників для ваших конкретних дерев. Створіть календар, деталізує, яких шкідливих організмів потрібно шукати і коли вони знаходяться у вашому районі, і як їх ідентифікувати. Визначте сорти, стійкі до регіональних шкідників, і виберіть їх для свого саду.
  4. Внесіть корисні помилки. Коли ви виявите шкідливих комах, дізнайтеся, які корисні комахи можуть допомогти позбавити сад від шкідників фруктових дерев. Виберіть місцеві насадження, щоб залучити хороших жуків, або вивчіть можливість їх доставки на задній двір. Потім, якщо ви бачите, що шкідники прибувають до рослин, відійдіть і почекайте якийсь час. Не розпилюйте пестициди, не давши попередньо вдалим комахою зробити свою роботу.
  5. Нешкідливі спреї на допомогу. Навіть якщо ви тримаєте здоровий сад, деякі комахи-шкідники можуть виявитися важкими. Для цього використовуйте сплячі спреї, виготовлені з натурального фунгіциду, такого як вапно-сірка або мідь, в суміші з неактивним маслом. Масло душить комах-шкідників і їх яйця, які зимують на фруктових деревах, в той час як фунгіцид знищує грибки.
totop