20 порад від випадіння волосся

20 порад від випадіння волосся

Випадіння волосся є однією з найпоширеніших проблем у всьому світі; зачіпає одну третину населення. Кожна людина втрачає 100 волосин кожен день.

Це природне явище; так що немає необхідності турбуватися про падіння декількох фолікулів. Може бути багато причин випадіння волосся, які включають: дієту, мінеральний дефіцит, ліки, стрес, забруднення навколишнього середовища і генетику. Надіти шапку, капелюх або шолом також може бути причиною випадіння волосся. 

Ось наш список з 20 рішень, які допоможуть зменшити або впоратися з випадінням волосся.

Регулярно мийте волосся м'яким шампунем

Регулярне миття волосся допомагає запобігти випадінню волосся, шляхом підтримання чистоти волосся і шкіри голови. Тим самим ви знижуєте ризик виникнення інфекцій та лупи, які можуть призвести до обривання або випадіння волосся. Крім того, чисте волосся створює враження більшого об'єму.

Вітаміни проти випадіння волосся

Вітаміни не тільки корисні для здоров'я, але і корисні для волосся. Вітамін А сприяє виробленню шкірного сала в шкірі голови, вітамін Е поліпшує кровообіг у шкірі голови, допомагаючи волосяним фолікулам залишатися продуктивними, а вітамін B допомагає волоссю зберігати свій здоровий колір.

Збагачуйте свій раціон білком

Вживання в їжу пісного м'яса, риби, сої або інших білків сприяє зміцненню здоров'я волосся і, в свою чергу, допомагає зупинити випадіння волосся.

Масаж шкіри голови з ефірними маслами

Ті, хто відчував випадіння волосся протягом досить довгого часу, мають масажувати шкіру голови з ефірним маслом протягом декількох хвилин. Це допомагає вашим волосяним фолікулам залишатися активними. Ви можете додати лаванду в мигдальне або кунжутне масло.

Уникайте розчісування мокрого волосся

Коли волосся мокре, воно знаходяться в слабкому стані. Уникайте розчісування мокрого волосся, тому що ймовірність випадіння волосся збільшується. Але якщо вам потрібно розчесати мокре волосся, використовуйте гребінець із широкими зубцями. Також уникайте розчісування волосся занадто часто, так як це може пошкодити його і збільшити випадіння. Використовуйте пальці, щоб розчісувати клубки, а не гребінець або щітку.

Часниковий, цибульний сік або імбирний сік

Натріть один із соків на шкіру голови, залиште на ніч і вранці промийте. Робіть це регулярно протягом тижня, і ви побачите помітний результат.

Насичуйте організм водою

В стержні волосся міститься одна чверть води, тому випивайте не менше чотирьох-восьми чашок води в день, щоб добре функціонував організм і було здорове волосся.

Втирайте зелений чай у своє волосся

Дослідження показали, що втирання зеленого чаю в волосся може допомогти приборкати проблему випадіння волосся. Все, що вам потрібно зробити, це заварити два пакетики зеленого чаю або розсипного в одній чашці води, дати охолонути, а потім нанести його на волосся. Ретельно промийте волосся через годину. Щоб побачити результати, практикуйте це регулярно від тижня до десяти днів.

Знайте, що погано для вашого волосся

Якщо ви хочете зберегти волосся здоровим, ви повинні знати, як доглядати за ним. Не витирайте волосся насухо рушником. Краще дайте волоссю висохнути природним шляхом.

Зменшіть вживання алкогольних напоїв

Якщо ви відчуваєте випадіння волосся, зменшіть споживання алкоголю, тому що вживання алкоголю уповільнює ріст волосся. Тому зменшіть або усуньте алкоголь, щоб відчути збільшення росту волосся.

Уникайте куріння

Куріння сигарет зменшує кількість крові, яка надходить в шкіру голови, і це призводить до зниження росту волосся.

Фізична активність

Знайдіть час для фізичної активності щодня. Прогулянка, плавання або їзда на велосипеді по 30 хвилин в день допомагають збалансувати гормональний рівень, знижуючи рівень стресу, а також знижуючи випадіння волосся.

Де-стрес

Дослідження, проведені в минулому, виявили медичні свідоцтва зв'язки стресу з випадінням волосся. Один із способів зняти з себе стрес - практикувати медитацію. Альтернативні методи лікування, такі як медитація та йога, не тільки зменшують стрес, але й відновлюють гормональний баланс.

Уникайте постійного нагрівання і сушіння

Не піддавайте волосся частим, постійним процедурам нагрівання і сушіння. Тепло послаблює білки волосся, а постійне нагрівання і сушіння можуть призвести до слабкості, ламкості, що призводить до його випадіння.

Тримайте голову без поту

Чоловіки з жирними волоссям відчувають лупу влітку через потовиділення, та ймовірність випадіння волосся збільшується. Використання шампунів, що містять алое вера, може зберегти голову прохолодною і запобігти появі лупи.

Крім того, у чоловіків, які носять головний убір, влітку спостерігається сильне випадіння волосся. Оскільки піт накопичується в порах і послаблює коріння волосся, викликаючи випадіння волосся у чоловіків. Таким чином, носіння шарфа, бандани або махрової пов'язки на голові може запобігти випадінню волосся.

Змініть укладання волосся

Якщо ви останнім часом втрачаєте волосся, ви повинні послабити їх. Зачіски, такі як хвостики, коси і штучні зачіски, тягнуть волосся або перетягують волосяні фолікули і можуть в кінцевому підсумку викликати облисіння.

Подбайте про своє здоров'я

Проблеми зі здоров'ям є провісниками випадіння волосся.  Переконайтеся, що ви не маєте справу з хронічними захворюваннями, високою температурою та інфекціями, щоб забезпечити здорове волосся.

Слідкуйте за ліками

У деяких ліків можуть бути побічні ефекти, одним з яких може бути випадіння волосся.  Проконсультуйтеся з лікарем, щоб дізнатися про можливі стани. Повідомте йому, якщо ліки викликають випадіння волосся, і якщо це так, попросіть його змінити ліки.

Тримайтесь подалі від хімікатів

Жорсткі хімічні речовини і стійкі фарби для волосся можуть завдати йому шкоди. При випадінні волосся рекомендується не фарбувати його.

Регулярне відвідування лікаря

Є багато станів здоров'я пов'язаних зі шкірою, які викликають зміни в гормональному балансі та призводять до випадіння волосся. Переконайтеся, що ви регулярно відвідуєте лікаря для виявлення основних захворювань і станів.

(Дані люб'язно надані д-ром S Sareen, членом Азіатської асоціації хірургів по відновленню волосся, Dr Sareen Hair Clinic)

totop