11 речей, які слід враховувати перед покупкою настільної лампи

Ми підібрали найкращі характеристики, на нашу думку, які слід враховувати під час вибору чудової настільної лампи.

Насправді ми створили повний посібник з покупки настільної лампи, який ми розбили на 11 речей, які слід враховувати перед покупкою настільної лампи.

1. Розгляньте типи настільних ламп

За типами ламп розрізняють 4 типи настільних ламп.

Галогенна настільна лампа

Галогенна настільна лампа

Цей тип ламп відмінно підходять, якщо багато читаєте, сидячи за своїм столом. Вони забезпечують яскраве природне світло, що дозволяє легко зосередити увагу на тексті. Яскраве біле світло галогенної лампи знижує навантаження на очі.

Галогенна лампа прослужить у 2-3 рази довше, ніж звичайна лампа розжарювання. Унікальність галогенних ламп у тому, що вони споживають на 10-20% менше енергії, ніж стандартні лампочки розжарювання.

Настільна лампа розжарювання

Настільна лампа розжарювання

У настільних лампах розжарювання використовується звичайна лампочка, яка випромінює світло за рахунок тепла нитки, що горить усередині лампи. Лампи цього типу випромінюють тепле, трохи жовтувате світіння.

Це робить його чудовим джерелом світла для вечірнього часу! Ці настільні лампи коштують трохи дешевше за інші, але лампа працює не довго і перегорає.

Люмінесцентна настільна лампа

Люмінесцентна настільна лампа

Цей конкретний тип настільної лампи буває різних форм та стилів; іноді буває легко знайти той, який підходить до вашого декору.

Люмінесцентна настільна лампа забезпечує гарне рівномірне освітлення вашого робочого простору з дуже природним освітленням.

Люмінесцентні лампи також дуже ефективні; вони служать майже 11 разів довше, ніж традиційні розжарювання. Ще одна особливість люмінесцентної лампи полягає в тому, що вона виділяє лише близько 30% тепла.

Світлодіодна настільна лампа

Світлодіодна настільна лампа

По-перше, світлодіодні лампи виділяють значно менше тепла, ніж інші згадані вище лампи. Світлодіодна настільна лампа – це нова ера настільних ламп. Вони мають багато унікальних дизайнів.

Світлодіод – це спрямоване світло, це означає, що він створює концентрований промінь світла, а не спрямовує світло у всіх напрямках.

Отже, що це означає? Він буде висвітлювати вашу робочу зону без відблисків і розсіяного світла, що потрапляє вам у вічі.

Термін служби світлодіодної лампи може становити до 50000 годин. Світлодіодні настільні лампи мають трохи більшу ціну, але вони значно заощадять вам гроші при оплаті за електроенергію в порівнянні з усіма іншими типами настільних ламп.

2. Розгляньте особливості

Ви отримуєте лампу із правильним типом лампочки для своїх проектів? Перед покупкою завжди враховуйте свої потреби у висвітленні.

Багато ламп поставляються з перемикачами яскравості та іншими функціями освітлення. Якщо вам важлива естетика, то, звичайно, подумайте про декор лампи, яку ви оберете.

Переконайтеся, що ви знаєте, якою висоти має бути настільна лампа. Хоча багато ламп поставляються з регульованими або гнучкими кронштейнами, щоб відрегулювати висоту відповідно до ваших потреб в даний момент.

Переконайтеся, що у вас є настільна лампа, яка забезпечуватиме бажану яскравість. Як згадувалося раніше, яскравість зазвичай визначається типом лампи, що використовується у настільній лампі.

3. Враховуйте матеріал

Настільні лампи виготовляються з різних матеріалів. Найчастіше використовується пластикова форма, гнучка металева шийка, покрита пластиком, керамікою, деревом, гумою тощо.

Вибір матеріалу для настільної лампи залежить виключно від того, чи підходить вона для вашого робочого місця.

4. Розгляньте тип лампи

Тип лампи, яку ви оберете, багато в чому визначатиме потужність світла, яку дозволить настільна лампа. Знання того, яке основне завдання стоятиме на вашому робочому місці, допоможе вам вибрати, який тип лампи вам потрібен.

Як згадувалося вище, кожен тип лампочки настільної лампи має унікальні переваги.

5. Подумайте про регулювання освітлення

Багато настільних ламп мають безліч різних регулювань освітлення. Це може бути регулятор яскравості: від низького рівня до вищого, а також регулювання температури свічення від теплого, вечірнього розслаблюючого світла до холодного для роботи та концентрації.

Переконайтеся, що ви знаєте, які елементи регулювання ви будете використовувати в настільній лампі.

6. Врахуйте розмір лампи

Звісно, ​​настільні лампи бувають різних розмірів. Наскільки великий ваш стіл чи робоче місце? Наскільки великим чи маленьким ви хочете, щоб настільна лампа була? Це лише кілька простих питань, які варто поставити собі. Ми впевнені, що ви зможете вигадати й інші.

7. Обміркуйте дизайн

Вам потрібна настільна лампа із практичним дизайном? Або ви збираєтеся зробити щось шикарне, щоб доповнити готовий офісний або домашній декор?

Ми порадили б уважно вивчити дизайн настільної лампи, яку ви збираєтеся купити. По-перше, чи досить міцно виглядає основа лампи?

Чи поміститься лампа на те місце, де вона стоятиме?

Це лише кілька речей, які слід зважати на вибір настільної лампи для вашого робочого місця.

8. Враховуйте яскравість та регульованість світла

Як згадувалося раніше, яскравість вашої настільної лампи в основному залежить від типу лампи, що використовується. Але деякі настільні лампи можуть регулювати рівень яскравості за вашим бажанням.

Рівень яскравості, який ви хочете, дійсно залежить від того, який вид діяльності виконуєте за своїм столом, а також від того, що ви вважаєте оптимальною яскравістю.

Отже, розумно вибирайте, який тип настільної лампи ви хочете, особливо коли йдеться про бажану яскравість.

9. Розгляньте тип живлення

Бажаєте настільну лампу на шнурку чи акумуляторі?

Можливо, вам потрібна бездротова настільна лампа? На сьогоднішньому ринку з’явилося багато нових настільних світлодіодних ламп з акумулятором.

Є також настільні лампи на батареях. Вибір джерела живлення для настільної лампи – це конкретно особисте і практичне рішення, яке ви повинні розглянути.

Наприклад, якщо ви використовуватимете лампу стаціонарно, тільки в одному місці або рідко будете її переміщати по будинку, тоді вам підійде провідна. Якщо ви плануєте використовувати лампу в офісі, а потім забирати додому і працювати вдома, або ви часто працюєте в дорозі, тоді вам мобільність буде в пріоритеті, в такому випадку підійде настільна лампа з акумулятором або на батарейках.

10. Подумайте, скільки енергії споживає настільна лампа

Та чи інша лампа відрізняється енергоефективністю. Найменш ефективна настільна лампа розжарювання, а найефективніша – настільна світлодіодна лампа.

Дослідіть, яка вихідна енергія використовується настільною лампою, яку ви вирішили купити.

11. Враховуйте ціну та гарантію

Який у вас бюджет? Зазвичай, це важливий фактор. Деякі лампи дуже недорогі, але їм не вистачає багатьох функцій, таких як регулювання світла.

У той час як інші можуть мати більш високу ціну, вони зазвичай мають всі навороти, щоб ви могли повністю контролювати свої потреби у висвітленні робочого столу.

Також вам завжди слід враховувати, на який термін гарантії розрахована настільна лампа, яку ви хочете купити.

Остаточний вердикт

Дослідження, яке увійшло до нашого посібника з покупки настільних ламп, допомогло нам багато чого дізнатися про те, що шукати у гарній настільній лампі.

Ми сподіваємося, що ці поради щодо купівлі настільних ламп дали вам розуміння, необхідне, щоб допомогти вам вибрати правильну настільну лампу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.